Hakkımızda - Samsun Havaalanı Araç Kiralama

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen Lider Oto Kiralama yönetimi

VIP araç ve şöförleriyle kısa sürede müşteri portföyünü geliştirerek Oto Kiralama, Filo Kiralama ve Ticari Kiralama üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmış ve bu konuda pazarda hak ettiği yeri kazanmıştır. Geniş bir araç parkına sahip olan Lider Oto Kiralama her geçen gün sizlerin desteği ile büyümektedir. İlke ve polikamızla size hizmet vermekteyiz. İş birliğimizin gerçekleşmesi dileğiyle... 

Karadeniz Bölgesinde başta Samsun olmak üzere Lider Oto Kiralama; Kalitenin, varılması gereken bir hedeften çok, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır.

Bu düşünce çerçevesinde; müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen şirketimiz, aşağıdaki ilkeler doğrultusunda kalite politikasını oluşturmuştur:

İlkelerimiz;
  • Ürün kalitesi, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak,
  • Tedarikçi ve taşeronlarımızla, karşılıklı güven ve iş birliği içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak,
  • Eğitim ve motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile çalışanlarımızın verimliliğini arttırmak ve her birinin takımın bir üyesi olduğu bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmek.
Hedeflerimiz;

"En"lerin buluşma noktasında en mükemmeli hedefleyen Lider Oto Kiralama, 
  • En iyi Hizmet politikasıyla,
  • En iyi Fiyatlarıyla,
  • En iyi ve En yeni Araçlarımızla,
  • En iyi müşteri portföyü ile, Sizlerle...
Lider Oto Kiralama

------------


Samsun Havaalanı Araç Kiralama’da Bahar Kampanyası

Samsun Araç Kiralama şirketi olan Lider Oto Kiralama’dan inanılmaz bahar kampanyası. Samsun’da araç kiralama sektöründe faaliyet gösteren Samsun merkezli firma, Samsun havaalanı araç kiralama nın yanı sıra Merzifon ve Ordu-Giresun Havaalanlarında da araç kiralama hizmeti yapmaktadır.

Samsun Havaalanının 3 ay süreli olarak tadilat nedeni ile kapatılma kararının ardından Ordu ve Merzifon Havaalanlarındaki Samsunlu ve yerel müşterilere hizmet verme gerekçesi ile yatırıma giren firma tadilat kararının ertelenmesi kararına rağmen yatırımlarını askıya almadı.

Firma yetkilisi yaptığı açıklamada; “Samsun Havaalanı Araç Kiralama” hizmetlerimiz son hızla devam etmektedir. Müşterilerimize Samsun-Çarşamba Havaalanı teslim ve araç iadeli hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz dilerse Ordu-Giresun Havaalanı dilerse de Merzifon havaalanı teslim araçlarını uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ile kısa veya usun süreli kiralama yapabilirler” dedi.

Firma ayrıca, Samsun Havaalanı oto kiralama hizmetinde yeni model araçları ile 2017 yaz sezonuna ve Samsun’da yapılacak olan 23. Dünya İşitme Engelliler Yaz Spor Oyunları (2017 Defolimpik Oyunları) için de hazır olduklarını dile getirdi.

“Oto Kiralama Samsun” denildiğinde ilk akla gelen firma olan Lider Oto Kiralama firması halen araç filosunda olan; ekonomik, orta, lüks, 4x4, VIP ve Minibüs sınıfı araçların kısa orta ve uzun süreli kiralamalarını yapıyor.