Hizmetlerimiz - Samsun Araç Kiralama

Çocuk Koltuğu
Çocuklarınız için güvenli ve doğru bir yolculuk için...
7/24 Tam Destek Hattı
Kaza sonrasında yapılması gerekenler 7/24 hizmet veren Müşteri Hizmetleri Merkezi takibinde tecrübeli bir ekip yönetiminde gerçekleştirilir ve hasar onarımları titizlikle takip edilir.
Elektronik Yol Kılavuzu
Hizmetimiz süresince sizi en doğru ve en güncel bilgilerle yönlendirecek yol kılavuzlarımızdan faydalanabilirsiniz.
Kar Lastiği
Kış lastiği, hava sıcaklığının 7 °C’nin altına düştüğü zamanlarda kullanılması, güvenlik açısından “gerekli” olan silikat karışımlı özel hamura sahip lastik türüdür. Bu lastiğin bildiğimiz ve yeni araçlarla da beraber gelen mevsim lastiğinden farkı, 7 °C’nin altındaki sıcaklıklarda mevsim lastiği gibi özelliğini yitirmemesi, yumuşaklığını ve performansını koruması ve bu sayede yola iyi tutunmasıdır. Özel hamuru, farklı diş yapısı ve özel sırt deseni yönü sayesinde bu lastikler soğuk hava şartlarında aracın gereksiz yere savrulmasını engeller, gerektiği anda aracın hakimiyetinin yaz lastiğine göre daha rahat sağlanmasını sağlar.
%100 Kasko
Araçlar Kasko sigortası ile birlikte Karayolları Trafik Kanunları uyarınca mecburi Mali Mesuliyet Sigortası ile sigortalanmıştır. Kasko Sigortasından yararlanılması için kasko ücretinin sözleşme başlangıcında ödenmesi gerekir.
Kaza / Araç Yenileme
Aracı kiraladığınız zaman zarfında oluşabilecek her türlü sorunda aracı değiştirme imkanı sunuyoruz.
Karayolları Haritası
Ulaşım ve yol bilgilerine en doğru ve en güvenilir bir biçimde ulaşabileceğiniz karayolları haritasına ulaşabileceksiniz.
Hava Alanı Teslim
En zor anlarda bile memnuniyetinizi kazanmak için geniş araç filomuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.